KABLO BAĞLANTI KILAVUZLARI

KABLO BAĞLANTI KILAVUZLARI

Bağlayıcı Teknolojisi Hakkında Bilgi Almak İçin Bağlayıcı Kılavuzlarımızı Kullanın

Kullanışlı konektör kılavuzlarımız, TKF Kablo mevcut çeşitli kablo konektörlerini gösterir ve hangi kabloya ihtiyacınız olduğunu belirlemenize yardımcı olacak ayrıntılı resimler sağlar. Doğru kabloyu veya konektörü bulamazsanız, özel kablo ve OEM çözümlerimizle spesifikasyonlarınıza uygun bir ürün tasarlayabiliriz .

KABLO BAĞLANTI KILAVUZLARI
KABLO BAĞLANTI KILAVUZLARI

Ses

3,5 mm, RCA, TOSLINK ® ve XLR gibi ses konektörleri , ev sinema sisteminiz, bir MP3 çalar ve hatta bir ses miksaj panosu için kullanılabilir.

Centronics

Centronics 36 (veya IEEE-1284 Tip B) gibi Centronics konektörleri, yazdırmak, taramak, kopyalamak ve fakslamak için birçok paralel çok işlevli cihazda kullanılabilir.

DB Tarzı

DB9, HD15 ve DB25 gibi DB (veya D-sub) konektörleri monitörler, klavyeler ve fareler dahil olmak üzere birçok cihaz türü için kullanılabilir.

Dijital video

HDMI ve DisplayPort gibi Dijital Video konektörleri, TV veya dizüstü bilgisayarınızda eğlenceniz için en yüksek kalitede video ve ses sinyalleri sağlar.

DIN

S-Video ve PS / 2 gibi DIN konektörleri klavyeler, MIDI enstrümanları ve diğer özel ekipmanlar için kullanılabilir.

Fiber ve Ağ

ST, SC ve LC gibi fiber optik konektörler, en yüksek hıza ulaşmak için ağ verilerini elektrik sinyallerine karşı ışık darbeleri aracılığıyla iletir.

FireWire

Firewire ® (veya IEEE-1394) konektörleri, Apple ® tarafından dijital video ve taşınabilir depolama cihazlarıyla kullanılmak üzere bir arayüz olarak geliştirilmiştir .

İç

SATA, 4-Pin Power ve SAS gibi dahili konektörler tipik olarak veri aktaran veya güç sağlayan bir bilgisayarın içinde bulunur.

Modüler

RJ12 ve RJ45 gibi modüler konektörler, telefon sistemlerinde, veri ağlarında ve düşük hızlı seri bağlantılarda veri aktarımı için kullanılır.

Güç

NEMA 5-15-P ve IEC 320 C13 gibi güç konektörleri, elektronik cihazların mevcut elektrik prizlerine bağlanmasına izin verir.

SCSI

Dahili 68-pin SCSI ve Micro DB68 gibi SCSI konektörleri, çeşitli çevresel aygıtları bağlamak için dahili veya harici olarak kullanılabilir.

Uzmanlık

RJ21 ve IEEE-488 (veya HP-IB) gibi özel konektörler, doğaları gereği tescillidir ve amaçlanan uygulamanın ötesinde sınırlı işlevselliğe sahiptir.

USB

USB (Evrensel Seri Veri Yolu) konektörleri, USB 1.1’den USB 3.0’a çeşitli yinelemelerden geçmiştir – veri taşımak ve güç sağlamak için kullanılabilirler.

Video

BNC, Koaksiyel ve VGA gibi video konektörleri, video sinyallerini bilgisayarınıza, projektörünüze veya televizyonunuza iletebilir.

Emin değil?

Hangi konektöre ihtiyacınız olduğundan emin değilseniz, ConnectXpress’i deneyin! ConnectXpress, ihtiyacınız olan kabloya ulaşmanız için size adım adım yol gösterir.

Bağlayıcı nedir?

Konektör, cihazlar arasında fiziksel bir arayüze izin veren iletken bir cihazdır. Konektörler çok çeşitli form faktörlerinde gelir ve her gün kullandığınız cihazlarla birçok farklı işleve hizmet eder! Donanımın bir PC kablosuyla bağlanması, sizi çevrimiçi olarak veya ağ kablosuyla bir ağa bağlama gibi işlevler, A / V kablosuyla bir sisteme ses / video sağlama, dijital veya analog bağlantı sağlama veya bir cihaza güç sağlama gibi işlevler diğerleri arasında bir güç kablosu.

(Visited 4 times, 1 visits today)
Call Now ButtonTıkla Hemen Ara