Sorduk, bize söylediniz

Sorduk, bize söylediniz

Sorduk, bize söylediniz: Bu akıllı telefon 2020’nin en iyi fotoğraflarını çekiyor

En popüler markaların TKF Kablo tümü harika kamera deneyimleri sunduğundan, akıllı telefon fotoğrafçılığı 2020’de oldukça rekabetçi bir alandı. Ayrıca bazı şirketlerin süper yüksek çözünürlüklü sensörlerle gitme dürtüsüne direndiklerini, ancak yine de parlak sonuçlar verdiğini gördük ve yazılım akıllılarının inanılmaz derecede önemli olduğunu bir kez daha gösterdik.

Peki bu yıl en iyi fotoğrafları hangi telefon aldı? Teste beş cihaz koyduk, sonunda Mate 40 Pro’nun tutarlılığı nedeniyle genel olarak en iyisine sahip olduğunu seçtik . Peki okuyucular hangi telefonu seçer? Biz bu soruyu sordu bizim çatışmada sonunda ve bu sonuçlarıdır.

Sorduk, bize söylediniz
Sorduk, bize söylediniz

Bu telefonlardan hangisi en iyi fotoğrafları çekiyor?

Sonuçlar

Yazılırken toplam 1.854 oy sayıldı ve bu gerçekten yakın bir yarıştı. Aslında yüzde üç ilk üç akıllı telefonu ayırdı. Ancak Google Pixel 5 çok oyu aldı ve yanıtlayanların% 25,8’i tüm rakip akıllı telefonlardan en iyi fotoğrafları çektiğini düşünüyor.

Bu arada, genel kazanan olarak Mate 40 Pro’yu seçtik ancak bu ankette yakın bir saniyeye indi. Apple’ın iPhone 12 Pro Pro’su, Huawei cihazının sadece% 0.1 gerisindeydi ve podyumu tamamladı.

Samsung Galaxy S20 Plus , iPhone’un yüzde ikiden az gerisinde dördüncü sıradaydı. En son yerleştirilen Sony Xperia 1 II , okuyucu oylarının sadece% 6,5’ini toplayarak paketin çok gerisindeydi. Kendi Rob Triggs’imiz, Sony’nin cihazının çok tutarsız olduğunu ve aynı zamanda pozlama sorunlarını ve düşük ışık kalitesini de rahatsız ettiğini belirtti. Yine de Rob, hasta meraklılarının Xperia 1 II’nin profesyonel kamera yazılımından daha fazla yararlanabileceğini hesaplayarak, telefonun daha gerçekçi çekimler sunduğunu da sözlerine ekledi.

Yorumların, yorumlarınız

 • Tone_Blanco925 : LG V60’ın takılabileceğini ancak aşkı asla alamayacağını düşünüyorum.
 • Bir : iPhone harika fotoğraflar çekiyor, ancak benim zevkime göre fazla düz görünüyorlar. Piksellerin daha kontrastlı görünümünü tercih ederim. Huawei de harika ama ABD’de yok.
 • iftira : Piksele verilen oyların% 26’sı sadece lmao buradaki google hayranlarının miktarını gösteriyor.
 • Kevin Hoang : Not 20, listedeki s20’nin yerini alabilir. Pixel 4 temelde piksel 5 ile aynı kamera kullanıyorum. Mükemmel fotoğraf ama Huawei.mate 40 pro için gidiyorum, bu benim için daha iyi.
 • Ellio74 : Zaten kendim için Xperia 1 II’yi seçtim . Doğal görünümlü resimler bence en iyisi yapıyor.
  Samsung her zaman renklerle zirvede, Huawei bazı garip renklere (belki de RYYB sensöründen dolayı) ve çok geniş olmayan ultra genişliğe sahip iPhone, HDR’yi burada ve orada garip halelerle aşırıya kaçarken, bir şeyde gerçekten daha iyi değil ve Google bu yılın hemen arkasında (yine de HDR’lerini geliştirdiler).
  Ben sadece 1II’nin düşük ışıkta biraz daha şekillenmesini diledim.
 • HelloThere : Bunu kim yaptıysa benden tebrikler alıyor. Bu telefon seçenekleri mükemmel. S20U, Note20U ve12 Pro Max gibi şirketlerin “en iyinin en iyisi” dediği şey değil, bunun yerine tüketicilerin alacağı telefonlar. Bir S20 + kullanıcısı olarak, telefonumun bir kez olsun spot ışığında olmasından ve gerçekten iyi durumda olmasından çok mutluyum. Ayrıca Xperia’nın dahil edilmesini seviyorum, o kadar da dikkat çekmiyor. Ayrıca Mate 40 Pro’yu buna koymazdım, çünkü ben Amerikalıyım ve gerçekten düşünemiyorum, ama kahretsin keşke burada da mümkün olsaydı. İyi iş.
 • hoggleboggle : Tüm karşıt kanıtlar karşısında ne kadar inatçı fanboisler var ki, yine de pikseli en iyi kamera olarak seçiyorlar. Serideki diğer tüm telefonlar tarafından bir ülke mili tarafından geride bırakıldı, hatta Sony bile puan bakımından geride kaldı. Benim için bu, Samsung ve Huawei arasında bir savurganlık, elma ise üçüncü sırada geliyor, çok fazla portre yapmadığınız sürece, bu durumda elma en üst sırada yer alıyor.

Bu anket için bu kadar, oy verdiğiniz ve yorum bıraktığınız için çok teşekkürler. Bu sonuçlar ve bizim çatışmamız hakkında ne düşünüyorsunuz? Aşağıdaki yorumlarda sesi kapatın!

(Visited 4 times, 1 visits today)
Call Now ButtonTıkla Hemen Ara